Spahiji novi poraz u prvenstvu, Fuenlabrada okrenula početkom drugog dijela

Branimir Korać • ponedjeljak, 07.02.2022.

U 21. kolu španjolskog prvenstva Baskonia je gostovala kod Fuenlabrade i upisala poraz 84:70 čime je Spahijina momčad na rubnoj poziciji za ulazak u Top 8...

Baskonia nastavlja s toplo-hladno igrama, a novi poraz stigao je u gostima kod Fuenlabrade. Domaćin je slavio s 84:70 i tako stigao do sedme ovosezonske pobjede.

Spahijina momčad imala je vodstvo na poluvremenu, ali kobna je bila treća četvrtina u kojoj je Fuenlabrada bila bolja s čak 28:8 i riješila pitanje pobjednika.

Dušan Ristić predvodio je Fuenlabradu s 27 poena i deset skokova, a Leonardo Meindl dodao je 14 poena i pet skokova.

Kod Baskonije Alec Peters završio je sa 16 poena i sedam asistencija dok je Steven Enoch dodao 14 poena i devet skokova.

Spomenimo i kako je Barcelona bila uvjerljiva protiv Obradoira s 83:67 uz 21 poen i deset skokova Nikole Mirotića. Valencia je u gostima iznenadila madridski Real s 94:93 predvođena s po 16 poena Klemena Prepeliča i Jasiela Rivera.