SEHA liga, skupina B, 2. kolo, 08.02.2022, 17:30 h
Vojvodina 16:26 Vardar Skoplje
Vardar Skoplje

Vardar vrlo uvjerljivo do pobjede na gostovanju u Novom Sadu

Mihaela Bradovski • utorak, 08.02.2022.

Rukometaši Vardara upisali su uvjerljivu pobjedu u gostima kod Vojvodine u susretu drugog kola SEHA lige...

Nakon poraza od Nexea u Skoplju na otvaranju sezone u SEHA ligi, Vardar je vrlo uvjerljivo slavio u Novom Sadu protiv Vojvodine. Makedonci su na kraju odnijeli pobjedu 26:16 uz posebno dojmljiv nastup u drugom dijelu.

Vojvodina je još solidno držala nekakav priključak u prvom dijelu kada je na odmoru zaostajala malih 11:9, no u nastavku susreta sve je bilo u znaku Vardara.

Gosti su za samo 15 minuta napravili seriju 10:2 i pobjegli na dvoznamenkastu prednost te je bilo samo pitanje s kolikom će razlikom doći do pobjede.

Kod Vardara su se istaknuli Timur Dibirov sa sedam golova te s po četiri Olivier i Kevyn Nyokas. Kod Vojvodine Jovica Nikolić postigao je pet golova.