Lokomotiva uvjerljivom pobjedom u Sinju do polufinala Kupa

Mihaela Bradovski • srijeda, 09.02.2022.

Rukometašice Lokomotive lakoćom su prošle u četvrtfinale Kupa Hrvatske očekivanom pobjedom u Sinju s glatkih 37:22...

Nije se dogodilo nikakvo iznenađenje, Lokomotiva je potvrdila kako je puno kvalitetnija ekipa od Sinja i bez problema je došla do pobjede 37:22.

Sinjanke su se držale u rezultatskoj ravnoteži u prvih 15 minuta, tada su i imale vodstvo 9:8, ali nakon toga se Lokomotiva počinje odvajati.

Već do poluvremena Lokosice su napravile preokret i na odmor su odnijele vodstvo 19:15 da bi u nastavku susreta potpuno razbile Sinj.

Drugo poluvrijeme Šoštarićeve cure dobile su s 18:7 i tako upisale vrlo uvjerljivu pobjedu.

Najbolje kod Lokomotive bile su Josipa Mamić s pet golova te s po četiri Andrea Šimara, Tena Japundža, Renee Posavac i Kristina Prkačin.

Kod Sinja šest golova postigla je Maja Zorica, a četiri Matea Mažurin.