Mario Hezonja odigrao još jednu dobru utakmicu u visokoj pobjedi Uniksa

Branimir Korać • četvrtak, 17.02.2022.

Uniks Kazan upisao je novu pobjedu u VTB ligi. Ovaj put gostovao je kod Astane i odnio pobjedu s glatkih 84:53...

Nije dugo trajao otpor Astane. Domaći igrači nisu loše krenuli, dobili su prvu četvrtinu, ali Uniks je ipak za klasu iznad i uspješno je okrenuo meč.

Momčad Velimira Perasovića jako dobro izgleda u VTB ligi gdje se nalazi na vrhu ljestvice s 13 pobjeda i samo dva poraza, po poraz više imaju Zenit i Saratov, a moskovski CSKA izgubio je četiri utakmice.

Astana je s druge strane van kruga putnika u doigravanje, ali osmoplasirani Enisej ima isti broj poraza (devet), no pobjedu više te Astana još uvijek ima priliku dohvatiti željenu poziciju.

U ovom susretu pala je u potpunosti u drugom poluvremenu gdje se Uniks potpuno odvojio dobivši to razdoblje s 46:23.

Isaiah Canaan upisao je 17 poena, a Mario Hezonja za 24 minute dodao je 15 poena i osam skokova. Kod domaćina Anthony Hickey ubacio je 20 poena.