Skenderova Olimpija porazom u Domžalama propustila priliku približiti se vrhu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 17.02.2022.

Hrvatska kolonija u ljubljanskoj Olimpiji upisala je poraz u zaostalom susretu 19. kola kod Domžala. Domaćin je slavio s 2:0, a Olimpija je propustila priliku približiti se vodećem Kopru...

Dino Skender dobro je krenuo na klupi Olimpije, upisao je i pobjedu u prošlom kolu protiv Maribora s 1:0, ali u zaostalom susretu 19. kola poražen je u gostima kod Domžala 2:0.

Ljubljančani su odigrali lošu utakmicu, nisu bili opasni i domaćin je zasluženo došao do bodova.

Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu, Janez Pišek i Benjamin Markuš bili su strijelci za konačnih 2:0.

Olimpija tako ostaje na trećem mjestu s četiri boda manje od lidera dok su Domžale u sredini poretka.

Kod Olimpije cijelu utakmicu odigrali su Ivan Banić i Marin Pilj, Robert Mudražija odradio je prvo poluvrijeme, a Ivan Prtajin na odmoru je ušao umjesto Marija Kvesića. Marjan Čabraja je ostao na klupi.