'Generalku' pred Dinamo protiv trećeligaša Osijek riješio tek u završnici

Matej Kačan • srijeda, 23.02.2022.

Nogometaši Osijeka prije derbija s Dinamom odigrali su prijateljski susret protiv Zrinskog iz Jurjevca, a dvoboj su riješili u svoju korist tek u završnici...

Prijateljski susret i provjeru pred nedjeljni derbi s Dinamom Osijek je u utorak odigrao protiv trećeligaša Zrinskog iz Jurjevca. Osijek je dvoboj riješio tek na kraju.

U prvom dijelu nije bilo golova, a onda su Manche i Fiolić prvom suradnjm donijeli gol, potonji je zabio u 54. minuti. 24 minute kasnije uloge se okreću, Fiolić asistira Manceu za 2:0.

No, Zrinski se vratio golovima Moisesa i Ulma već do 86. minute, ali pobjedu Osijeku donio je Fiolić svojim drugim golom, ovaj put na asistenciju Marina Leovca.

Osijek je krenuo u kombiniranom sastavu, nije tu bilo Lončara, Ivušića, Caktaša, Lovrića, Miereza i ostalih.

U dobrom raspoloženju tako momčad Nenada Bjelice čeka Dinamo koji na Gradski vrt stiže tek s bodom prednosti, a mogao bi u nedjelju debitirati i Lovrić.