Božić-Pavletić predvodio Eurofarm Pelister u zadnjem kolu regularnog dijela sezone

Mihaela Bradovski • petak, 25.02.2022.

Eurofarm Pelister upisao je novu pobjedu u makedonskom prvenstvu, visoko je slavio protiv Prilepa, a predvodio ga je Josip Božić-Pavletić...

Eurofarm Pelister upisao je 20. pobjedu u makedonskom prvenstvu i tako je regularni dio sezone završio sa samo jednim remijem i jednim porazom.

U 22. kolu ugostio je Prilep i svladao ga je s glatkih 33:20 u susretu koji je od početka bio izvjestan te nije bilo dvojbe tko će slaviti.

Već do poluvremena bilo je uvjerljivih 13:6, a u nastavku susreta proradili su i napadi te je razlika narasla.

Najbolji u momčadi Željka Babića bio je sa šest golova Josip Božić-Pavletić, Stipe Mandalinić postigao je tri gola, a Mateo Maraš dva.