Olmissum upisao novu pobjedu, Universitas se spasio u završnici

Branimir Korać • subota, 26.02.2022.

Odigrana su tri susreta 12. kola 1. HMNL, a sva tri susreta donije,la su dramu do samog kraja i posljednjih sekundi...

Olmissum je na svom parketu ugostio Vrgorac i opravdao status favorita. Upisao je pobjedu 3:2 u zanimljivom susretu čime je zadržao razliku na vrhu ljestvice.

Poveli su domaćini golom Nikole Pavića, ali do odmora su gosti preko Marka Gašpara izjednačiti. U drugom dijelu Pavić i Duje Kustura odveli su Olmissum na 3:1 da bi Gašpar uspio smanjiti na konačnih 3:2 dvije minute prije kraja.

Novo Vrijeme je u zanimljivom susretu slavilo s 2:1 protiv Futsal Dinama i tako zadržalo priključak s vrom ljestvice.

Makarani su na poluvremenu imali 2:0 golovima Luke Sutona i Tonija Jelavić, a u drugom dijelu Kristian Čekol samo je postavio konačnih 2:1.

Universitas je uspio u dramatičnoj završnici izvući bod protiv Šibenika u gostima. Završilo je 4:4, a domaćin je još u 39. minuti imao 4:2.

Na odmoru je Šibenik vodio 2:1 golovima Luke Pehara i Josipa Jurića dok je Ivan Tustonjić zabio za goste. U nastavku susreta Matias Torres autogolom je poravnao na 2:2 da bi domaćin vratio prednost i poveo 4:2 golovima Alena Protege i Ivana Škugora. Kada se činilo da će domaćin slaviti, u samoj završnici Ivan Gotovac i Vicko Radić poravnavaju na 4:4.