DFB Pokal, četvrtfinale, 01.03.2022, 20:45 h
Union Berlin 2:1 St. Pauli
St. Pauli

Union Berlin preokretom do polufinala DFB Pokala, kraj sna za St. Pauli

Branimir Korać • srijeda, 02.03.2022.

U prvom susretu četvrtfinala DFB Pokala Union Berlin je ugostio St. Pauli i upisao je očekivanu pobjedu 2:1 za prolaz u polufinale...

Nakon što je eliminirao Borussiju Dortmund, St. Pauli nije uspio doći do novog iznenađenja. Union Berlin bio je upozoren tim ispadanjem Borussije i opreznije je ušao u ovaj dvoboj.

Ipak, St. Pauli je bio taj koji je prvi stigao do pogotka, Daniel Kyereh iz slobodnjaka u 21. minuti šokirao je domaću momčad.

Ipak, do odlaska na odmor Union Berlin se uspio oporaviti i preko Sheralda Beckera u završnici poluvremena uspio je poravnati.

U drugom dijelu domaćin dolazi do preokreta, dvije minute nakon ulaska u igru Andreas Voglsammer zabija za preokret.

Jakov Medić kod gostiju igrao je svih 90 minuta.