Freiburg u 120. minuti do pogotka za polufinale DFB Pokala

Branimir Korać • srijeda, 02.03.2022.

Poznati su svi sudionici polufinala DFB Pokala. Zadnji koji je izborio vizu za polufinale je Freiburg gostujućom pobjedom kod Bochuma...

Drama u zadnjem susretu četvrtfinala DFB Pokala. Bochum je ugostio Freiburg koji je golom u zadnjoj minuti drugog produžetka stigao do prolaza.

Poznata su tako sva četiri polufinalista pa će tako ovosezonskog osvajača DFB Pokala odlučiti Union Berlin, RB Leipzig, HSV i Freiburg.

Freiburg je u Bochumu poveo golom Nilsa Petersena u 51. minuti susreta, a niti 15 minuta kasnije Sebastian Polter je izjednačio.

Otišlo se u produžetke gdje nije bilo rješenja sve do zadnji trenutaka kada je Roland Sallai u 120. minuti zabio za 2:1 i prolaz u polufinale.