Kraj sna za niželigaša, Everton sedmi sudionik četvrtfinala FA kupa

HINA, Mihaela Bradovski • petak, 04.03.2022.

Sinoć su nogometaši Evertona ispunili zacrtano i izborili nastup u četvrtfinalu FA kupa. Slavili su protiv niželigaša Boreham Wooda s 2:0...

Nogometaši Evertona sedma su momčad koja je izborila plasman u četvrtfinale engleskog FA kupa, a to su ostvarili pobijedivši na svom Goodison Parku niželigaški Boreham Wood sa 2:0.

Strijelac oba pogotka za domaću momčad bio je Venezuelanac Salomon Rondon. Prvi je postigao u 57. minuti, a drugi u 84. minuti.

Everton će u četvrtfinalu gostovati kod Crystal Palacea. Middlesbrough će ugostiti Chelsea, a Southampton će biti domaćin Manchester Cityju.

Liverpool će u četvrtfinalu gostovati kod pobjednika posljednjeg preostalog dvoboja osmine finala između drugoligaša Nottingham Foresta i Huddersfield Towna, koji je na rasporedu u ponedjeljak 7. ožujka.