Olmissum poražen u Puli, sjajni domaćin zasluženo slavio

Branimir Korać • petak, 04.03.2022.

Odigrana su prva dva susreta 13. kola 1. HMNL, a domaće pobjede upisali su Futsal Pula i Vrgorac. Lider Olmissum poražen je u Puli...

Lider Olmissum imao je teško gostovanje u Puli i upisao je poraz. U završnici su Omišani zaigrali na sve ili ništa, nije prošlo i domaćin je glatko slavio.

Na odmor je Futsal Pula odnijela 2:0 golovima Davida Mataje i Nike Vukmira. Gosti su se pokušavali vratiti, ali Luketin je bio jako dobar i nije ga bilo lako svladati. Ipak, uspio je u 28. minuti Nikola Pavić smanjivši na 2:1.

U završnici su gosti izvadili vratara i krenuli na sve ili ništa, međutim Mataja i Vukmir dva puta zabijaju i odvode Pulu na 4:1. U zadnjim sekundama Pavić je samo postavio konačnih 4:2.

Vrgorac je na svom parketu svladao Crnicu s 4:1 predvođen raspoloženim Josipom Boškovićem koji je postigao hat-trick.

Zanimljivo, nije niti završila prva minuta, a na semaforu je stajalo 1:1, zabijali su Bošković na jednoj i Paulo Katuša na drugoj strani, a gosti su tu stali. Bošković je do kraja zabio još dva gola, jedan je dodao Duško Martinac za konačnih 4:1.