Osijekov napadač na posudbi u Muri načeo Olimpiju, Bobičanec donio pobjedu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 10.03.2022.

Nakon što je Maribor uzeo samo bod u gostima kod posljednjeplasiranog Aluminija, bez posjede je ostala i Olimpija koja je poražena u gostima kod Mure 3:2...

U 26. kolu slovenskog prvenstva najviše je profitirao Koper. On je pobjedom kod Radomlja preskočio Olimpiju i smanjio zaostatak za Mariborom na samo tri boda dok je Olimpija porazom kod Mure 3:2 ostala na trećem mjestu.

Mura se dva puta u prvom poluvremenu vraćala iz rezultatskog zaostatka, ali treći put nije uspjela.

Već u osmoj minuti napadač Osijeka na posudbi u Muri, Mirlind Daku pogodio je za vodstvo da bi tri minute kasnije Mario Kvesić izjednačio na 1:1.

Novo vodstvo domaćin je upisao u 25. minuti autogolom Boakyea, no ubrzo Crnomarković poravnava.

Odmah na početku drugog poluvremena Luka Bobičanec zabija za 3:2, a ovaj put Olimpija nije imala odgovor i do kraja se rezultat nije mijenjao.

Na golu Mure od početka je bio Marin Ljubić dok je Bobičanec igrao do 86. minute kada ga je zamijenio Marin Karamarko. Kod gostiju cijelu utakmicu odigrali su Ivan Banić, Marjan Čabraja, Robert Mudražija, Marin Pilj i Ivan Prtajin.