Druga HNL, 20. kolo, 13.03.2022, 15:30 h
Croatia Zmijavci 0:2 Solin
Solin

Solin uzeo tri vrlo vrijedna boda na gostovanju u Zmijavcima

Branimir Korać • nedjelja, 13.03.2022.

U susretu 20. kola Druge HNL Solin je u gostima stigao do tri vrlo važna boda protiv Croatije u Zmijavcima...

Važna tri boda u borbi za opstanak upisali su nogometaši Solina koji su u gostima s 2:0 bili bolji od Croatije iz Zmijavaca.

Solin je u dobroj formi i u zadnja tri kola upisao je dvije pobjede i remi, a s druge strane Croatia je u problemima te je upisala treći poraz u zadnje četiri utakmice.

Oba pogotka pala su u zadnjih 20 minuta, prvo je u 74. minuti Matej Jukić zabio za vodstvo, a onda je Tony Livančić povisio na 2:0 pet minuta kasnije.

Potvrdu dobre forme Solin je tražiti idući vikend kada dočekuje Opatiju dok Croatia dočekuje drugu momčad Osijeka.