Prosinečki debitirao na klupi Olimpije pobjedom protiv Rudeša

Branimir Korać • subota, 26.03.2022.

Robert Prosinečki prvi put je vodio momčad Olimpije i to u prijateljskom susretu protiv hrvatskog drugoligaša Rudeša u kojem je Olimpija slavila s 2:0...

Robert Prosinečki odmah se primio posla u Olimpiji te nakon što je vodio u srijedu prvi trening svoje momčadi, već u petak imao je i prvu utakmicu.

U Brežicama su Ljubljančani igrali protiv Rudeša i upisali su pobjedu 2:0. Pogotke za Ljubljančane zabili su Lamine Tall i Mustafa Nukić.

Zanimljivo, obojica se baš i nisu naigrali kod Dine Skendera kojeg je Prosinečki zamijenio na klupi Zmajčeka.

Prosinečki je od hrvatskih igrača od prve minute koristio Banića, Čabraju i Pilja dok je Milović dobio priliku u nastavku.