Kiel zaustavio sjajni Magdeburg, Duvnjak dobar u velikoj pobjedi

Mihaela Bradovski • subota, 26.03.2022.

U najzanimljivijoj utakmici 25. kola rukometne Bundeslige Kiel je gostovao kod Magdeburga i upisao lijepu pobjedu 30:25...

Kiel je vratio nadu u zanimljivu završnicu sezone u Bundesligi pobjedom u gostima kod Magdeburga 30:25. Magdeburg je uvjerljivo vodeća momčad na ljestvici, ima četiri boda više od drugoplasiranog Kiela i utakmicu manje, a da je slavio u ovom susretu, teško bi bilo za povjerovati da ga itko može skinuti do kraja sezone.

Ionako je puno toga na strani Magdeburga, ali barem je Kiel smanjio zaostatak i može se nečem nadati u nastavku sezone.

Susret je prelomljen na stranu gostiju sredinom drugog poluvremena kada je Magdeburg još bio na 21:21, ali ušao u manju krizu nakon čega se Kiel odvojio.

Sjajnu utakmicu odigrao je Sander Sagosen s devet golova, Niclas Ekberg zabio je šest, a Domagoj Duvnjak četiri iz pet pokušaja.

Kod Magdeburga Omar Ingi Magnusson zabio je devet golova, a Philipp Weber pet.