PPD Zagreb lakoćom do visoke pobjede u gostima kod Varaždina

Mihaela Bradovski • subota, 02.04.2022.

Nastavljeno je prvenstvo Hrvatske za rukometaše, a rukometaši PPD Zagreba nisu dopustili iznenađenje u Varaždinu gdje su visoko slavili protiv domaćina...

Poraz od Nexea nije bacio u očaj rukometaše Zagreba koji su se oporavili pobjedom u gostima kod Varaždina u šestom kolu Lige za prvaka.

Zagreb je odnio uvjerljivu pobjedu 37:23 ne dopustivši domaćinu da u bilo kojem trenutku pomisli da je moguće iznenađenje.

Susret je u potpunosti prelomljen u drugoj polovici prvog poluvremena. Nakon što je Varaždin zaostajao koš uvijek malih 8:6, do kraja prvog poluvremena Zagreb je napravio seriju 12:4, kažnjavao je pogreške domaćina i rutinski je slavio.

Najbolji kod pobjednika bili su Dino Slavić s 12 obrana, sedam golova postigao je Paolo Kraljević, a po pet su zabili Davor Ćavar i Luka Lovre Klarica. Kod poraženih šest golova postigao je Frano Vujović.