Vrsaljko se vratio asistencijom, Atletico nastavio seriju pobjeda

Branimir Korać • nedjelja, 03.04.2022.

Atletico se dugo tražio i čini se da se pronašao. U seriji je od šest uzastopnih prvenstvenih pobjeda i osam utakmica u svim natjecanjima bez poraza...

Samo jedan remi u zadnjih osam utakmica i čak sedam pobjeda. I u tom remiju Atletico je bio bolji, igrao je kod kuće u Ligi prvaka protiv Manchester Uniteda, završilo je 1:1, a United se nekim čudom izvukao neporažen.

I nakon reprezentativne stanke Atletico je nastavio s pobjedama, ovaj put stradao je posljednjeplasirani Alaves. Slavio je domaćin s 4:1 uz po dva gola Joaa Felixa i Luisa Suareza.

Vrsaljko je zaslužan za prvi pogodak, fantastično je centrirao s desnog boka, savršeno za posve samog Felixa u sredini koji glavom zabija.

Uspjeli su gosti izjednačiti u 63. minuti preko Escalantea, ali u zadnjih 15 minuta Suarez zabija dva gola i ima prste u onom Joaa Felixa za konačnih 4:1.

Vrsaljko je jako dobro odradio svih 90 minuta.