Hrvati zabijaju penale u Serie B, precizni i Marić i Pajač

Mihaela Bradovski • nedjelja, 03.04.2022.

U dva od tri današnja susreta u Serie B Hrvati su se upisali među strijelce. Mirko Marić i Marko Pajač bili su precizni s 11 metara...

Brescia se bori za što bolju poziciju ju doigravanju za Serie A i u toj borbi upisala je važnu pobjedu protiv Vicenze 2:0.

Vrlo dobru utakmicu u domaćem sastavu odigrao je hrvatski internacionalac Marko Pajač, inače brat suca Igora.

Pajač je asistirao za prvi gol Stefanu Moreu, a onda je u 45. minuti iz kaznenog udarca pogodio za konačnih 2:0. Odradio je cijelu utakmicu na lijevom boku.

Među strijelce se upisao i Mirko Marić u remiju 1:1 protiv Perugije. Crotone je u očajničkoj borbi za opstanak i malo mu znači ovaj bod.

Perugia je povela u 36. minuti golom Marca Olivierija, ali u 50. minuti Marić iz kaznenog udarca poravnava. I Marić je odigrao cijelu utakmicu.