Osasuna visoko poražena u Sevilli, Budimir strijelac za goste

Mihaela Bradovski • nedjelja, 03.04.2022.

Osasuna u 30. kolu la Lige nije odigrala dobru utakmicu i visoko je poražena u Sevilli kod Betisa s 4:1. U ranijem terminu Athletic Bilbao je slavio protiv Elchea...

Kriza je stvar prošlosti za Betis koji je to potvrdio odličnim nastupom protiv Osasune. Domaćin je slavio s 4:1 i tako nastavio puhati za vratom Barceloni koja drži četvrtu poziciju.

U prvom poluvremenu Betis je stigao do dva pogotka, precizan je oba puta bio Juanmi i Osasuna se već do odmora našla u problemima.

U 65. minuti Ante Budimir smanjio je zaostatak nakon što se dobro snašao u 16 metara, visoko ispucana lopta došla mu je na udarac i on iz okreta s 8-9 metara pogađa za 2:1.

Međutim gosti se ipak nisu uspjeli vratiti u utakmicu, u zadnjih deset minuta potonuli su u visok poraz golovima Williama Carvalha i Alexa Morena uz dvije asistencije sjajnog Juanmija.

U prvom susretu dana Athletic Bilbao je ugostio Elche i upisao pobjedu 2:1. Važna pobjeda za Bilbao u borbi za Europu.

Pobjedu domaćinu donijeli su Berenguer i Villalibre dok je Josan zabio za goste.