Hrvatske nogometašice i drugi puta slavile protiv Moldavki za odmicanje od samog dna

Mihaela Bradovski • petak, 08.04.2022.

Niti u drugom susretu u ovim kvalifikacijama Hrvatice nisu napravile krivi korak protiv Moldavije. Slavile su i u Moldaviji i to s 1:0...

Nakon pobjede kod kuće u prošlom kolu s 4:0, Hrvatska je i u gostima bila bolja od Moldavije. U sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u ovom susretu slavila je s 1:0.

Trenutak odluke dogodio se u 32. minuti kada je put do mreže Margarite Panove pronašla Ella Ljuština.

I u nastavku je Hrvatska bila bolja, ali rezultat se više nije mijenjao i Hrvatice su zadržale stečenu prednost.

Hrvatska je tako stigla do sedam bodova, trećeplasirana Rumunjska bježi joj sada tri boda. S druge strane Moldavija je i dalje bez bodova s gol razlikom 0:17.