Kristijan Bistrović ušao u igru i potvrdio pobjedu svog Karagumruka

Mihaela Bradovski • subota, 09.04.2022.

Bivši mladi hrvatski reprezentativac Kristijan Bistrović postigao je važan pogodak u pobjedi svog Karagumruka protiv Kasimpase...

Turci odrađuju susrete 32. kola tamošnjeg prvenstva. U dvoboju dvije momčadi iz sredine poretka Karagumruk je na svom travnjaku bio bolji od Kasimpase s 3:2.

U zanimljivom dvoboju prekinut je niz od četiri uzastopne pobjede Kasimpase, a ulogu u ovoj pobjedi domaćina imao je i Kristijan Bistrović.

Bistrović je ušao u igru u 63. minuti umjesto švedskog veznjaka Jimmyja Durmaza, a devet minuta kasnije zabio je za 3:1.

Prva dva gola Karagumruka djelo su Adnana Ugura i Aleksandra Pešića, a Tarkan Serbest i Jackson Muleka bili su strijelci za goste.