Kriza traje: Mektić i Pavić zaustavljeni u četvrtfinalu turnira u Monte Carlu

Mihaela Bradovski • petak, 15.04.2022.

Nikola Mektić i Mate Pavić nisu uspjeli niti u Monte Carlu doći do velikog rezultata. Ta mini kriza se nastavlja i ostaju i dalje na samo jednom finalu u ovoj sezoni...

Uigrana i vrlo dobra kolumbijska kombinacija Juan Sebastian Cabal/Robert Farah zaustavila je Nikolu Mektića i Matu Pavića.

Kolumbijci su upisali pobjedu u dva seta i to dosta rutinski ne dopustivši Mektiću i Paviću niti jednu break loptu tijekom cijelog meča dok su sami imali ukupno devet od čega su po jednu u svakom setu iskoristili.

U oba seta Kolumbijci su napravili break dosta rano i do kraja seta su stečenu prednost rutinski sačuvali.

Mektić i Pavić tako još jednom ispadaju ranije od očekivanog, ali to je konkurencija parova. Tu je jako velik broj dobrih i izjednačenih parova i sve ovisi tko je u kakvom ritmu.

Monte Carlo, četvrtfinale:
Juan Sebastian Cabal/Robert Farah (Kolumbija/Kolumbija) - Nikola Mektić/Mate Pavić (Hrvatska/Hrvatska, 2) 6:4, 6:4