Mladost pred više od tisuću gledatelja slavila u utakmici kola protiv Bjelovara

Branimir Korać • nedjelja, 17.04.2022.

Dvoboj između Mladosti i Bjelovara obilježio je kraj regularnog dijela sezone u Trećoj HNL sjever. Ovi protivnici sastat će se i u Ligi za prvaka, a ovdje je uspješnija bila Mladost...

Koprivnica i Radnik na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš remizirali su 2:2. U zanimljivom dvoboju Koprivnica je rano povela preko Radotovića, a Radnik je došao do poravnanja četiri minute kasnije preko Mihaela Mladena. Koprivničanci su još jednom došli do gola u 72. minuti preko Mujića, ali gosti ipak odnose bod pogotkom Renglea nakon pogreške domaćeg vratara.

U dvoboju momčadi s dna ljestvice Rudar je u Murskom Središću poražen od Podravca s 2:0. Vedran Furmek i David Kranclbinder pobrinuli su se za prekid niza utakmica bez pobjeda kod Podravca.

U utakmici kola pred više od tisuću gledatelja Mladost je u Ždralovima slavila protiv Bjelovara s 2:0. U nogometnoj fešti i dvoboju rivala i susjeda Mladost je odnijela pobjedu golovima Hrvoja Džijana i Brune Čove.

Podravina je pobjedom 3:2 protiv Međimurja potvrdila nastup u Ligi za prvaka. Vrlo motivirani domaćini odnijeli su pobjedu golovima Marija Sačera, Davida Šmrčeka i Karla Samboleca dok su Jozef Kuqi i Neven Hlišć pogađali za goste.

Papuk je nastavio slobodni pad i na gostovanju u Virovitici gdje je teško stradao s 5:0. Ključni poraz u Orahovici od Podravine u prošlom kolu ostavio je traga na momčadi. Virovitica je tako visoko slavila golovima Karla Petrinića, Nikole Suvajca, Davora Sinjakovića, Valentina Pintarića i Janka Brlasa.

Vodeći Polet slavio je u Varaždinu protiv Varteksa s 2:0. Oba gola gosti su postigli u prvom dijelu preko Marka Šarića i Igora Šegovića koji je u 84. minuti pocrvenio dok je kod domaćina pola sata ranije crveni karton zaradio Ivan Režić.