Petra Martić glatko poražena u drugom kolu turnira u Istanbulu

Branimir Korać • četvrtak, 21.04.2022.

Petra Martić nije dobro odradila meč drugog kola turnira u Istanbulu. Glatko je poražena od Anastasije Potapove, 122. igračice svijeta...

Petra Martić očekivala je puno više od meča drugog kola na turniru u Istanbulu. Anastasia Potapova nije igračica koja bi joj trebala stvoriti probleme, ali Petra nije bila u pravom izdanju i upisala je poraz.

Potapova je do pobjede došla za samo 70 minuta, jednostavno ovo nije bio Petrin dan. Na početku drugog seta imala je priliku za prednost, ali nije je iskoristila.

U prvom setu gubila je servis dva puta i na kraju je set otišao na stranu Potapove sa 6:2.

U drugom setu situacija se mogla promijeniti vrlo brzo, Petra je imala tri break lopte u prvom gemu te još dvije vezane u trećem, ali ništa nije iskoristila i onda je krajem drugog seta izgubila svoj servis i ubrzo i meč.