Druga HNL, 27. kolo, 06.05.2022, 16:00 h
Opatija 1:1 Sesvete
Sesvete

Opatija u dvoboju s dna ljestvice u sudačkoj nadoknadi izvukla remi

Mihaela Bradovski • petak, 06.05.2022.

U prvom susretu 27. kola Druge HNL na Kantridi su se sastali Opatija i Sesvete, a susret je okončan bez pobjednika 1:1...

Sesvećani mogu žaliti za dva izgubljena boda na Kantridi. Imali su vodstvo i igrača više, ali nisu to i zadržali te su na kraju uzeli samo bod.

Bio je to važan dvoboj za obje momčadi, Opatija je na samom dnu, Sesvete mjesto iznad, a na kraju razmak ostaje isti.

Sesvećani su do vodstva došli u 37. minuti iz kaznenog udarca koji je u pogodak pretvorio Matija Fintić. Pritom je drugi žuti karton zaradio i Mateo Bertoša te je Opatija ušla u velike probleme.

Imali su gosti vodstvo sve do sudačke nadoknade kada domaćin ipak dolazi do poravnanja pogotkom Dejana Šarca u 92. minuti susreta.