Prvi poraz juniora Hajduka, utakmicu obilježila tučnjava trenera i 12 minuta prekida

Mihaela Bradovski • subota, 07.05.2022.

U 26. kolu juniorskog prvenstva sastali su se Gorica i Hajduk, slavili su Goričani, ali je utakmicu obilježila tučnjava trenera i prekid od 12 minuta koji je nastao...

Goričani su prva momčad koja je ove sezone nanijela prvenstveni poraz juniorima Hajduka. U 26. kolu slavili su 1:0 pogotkom Brazilca Caija Cruza koji je inače standardan i kod Samira Toplaka u seniorskoj momčadi.

Gorica je tako malo zakuhala borbu za naslov prvaka, ali sve je zasjenio veliki incident koji se dogodio početkom drugog poluvremena.

Naime tada je došlo do tučnjave i velike gužve pri čemu su glavni akteri bili - treneri.

Trener juniora Gorice Sven Raić krenuo je po loptu kod Hajdukove klupe, tamo ga je s njom pogodio pomoćni trener Splićana Ivica Roguljić nakon čega je došlo do žestokog fizičkog obračuna.

Čak 12 minuta trajao je prekid, a nedvojbeno je da ovakav pedagoški nastup s jedne i druge strane neće proći nekažnjeno.