Garcia: 'Moji igrači nisu trebali dodatnu stimulaciju, mislim da će Dinamo biti prvak'

Matej Kačan • nedjelja, 15.05.2022.

Trener Istre 1961 Gonzalo Garcia prokomentirao je poraz svoje momčadi od Hajduka, a posebno je istaknuo jako dobro prvo poluvrijeme svoje momčadi do penala i crvenog kartona...

Odlično prvo poluvrijeme na Poljudu odigrala je Istra 1961. Puljani su imali 1:0 protiv Hajduka i kontrolirali su stvari, Splićani nisu stvorili nijednu šansu do pogotka s bijele točke pa crvenog kartona.

Na taj dio utakmice, kao i na organiziranost i borbu momčadi u drugom poluvremenu iznimno je ponosan trener Gonzalo Garcia.

"Mislim da smo odigrali vrlo dobro prvo poluvrijeme. Hajduk nije imao baš prilika. Imali smo utakmicu pod kontrolom. Ponosan sam što smo u drugom dijelu bili organizirani, borili smo se", rekao je.

Na konferenciji za medije stiglo je i pitanje o tome je li Istru 1961 stimulirao Dinamo za agresivnu igru, ali to je odbacio.

"Ne, tisuću posto. Moji igrači ne trebaju stimulaciju. Igramo za sebe."

Za kraj je i ponudio svoju prognozu za kraj prvenstva i osvajača titule. Njegov tip je na Dinamo jer premalo je ostalo do kraja.

"Hajduk je osvojio dosta bodova u posljednjih 20 utakmica, a sad sve ovisi o jednoj utakmici. Iskreno, mislim da će Dinamo uzeti titulu, ali nogomet je lijep", kazao je.