Luka Sučić završava sezonu sa stilom, donio pobjedu protiv Rapida

Branimir Korać • nedjelja, 15.05.2022.

Luka Sučić ove sezone značajno je napredovao i danas je jedna od glavnih karika Salzburga. U 31. kolu protiv Rapida donio je pobjedu 1:0...

U zadnjih osam nastupa u dresu Salzburga Luka Sučić sudjelovao je kod osam golova. Jedini susret u kojem nije niti zabio, a niti asistirao bio je onaj protiv Sturma u kojem je odigrao zadnjih pola sata.

U svim ostalim utakmicama Sučić je startao te postigao sedam golova uz jednu asistenciju. Sedmi pogodak zabio je u nedjelju u pobjedi protiv Rapida 1:0.

Inače, u dresu Rapida do 80. minute igrao je i Robert Ljubičić koji se otvoreno dovodi u vezu s transferom u Dinamo.

Spomenimo i kako je Dario Vizinger ponovno bio među strijelcima. Njegov Wolfsberger slavio je u gostima kod Sturma s 4:1, vodio je već nakon 25 minuta s 3:0, a kako je domaćin igrao, najbolje pokazuje podatak da je domaći trener povukao čak tri izmjene u 35. minuti. Vizinger je kod gostiju ušao u igru u 70. minuti, a šest minuta kasnije pogodio je za konačnih 1:4.