[VIDEO] Tibor Halilović krasnim pogotkom u 95. minuti približio je Heerenveen Europi

Branimir Korać • petak, 20.05.2022.

Nizozemci nastavljaju s doigravanjima za europske kupove pa su tako sinoć svoj prvi polufinalni sraz odradili Heerenveen i AZ Alkmaar, a pobjedu domaćinu donio je Tibor Halilović...

Bivši igrač Lokomotive i Rijeke, Tibor Halilović, igra jako dobro u dresu Heerenveena, a sinoć se istaknuo i krasnim i važnim pogotkom za 3:2 pobjedu protiv AZ Alkmaara.

Riječ je o prvom susretu polufinala doigravanja za Europsku ligu, Heerenveen je na svom stadionu slavio Halilovićevim pogotkom iz 95. minute i pokušat će u uzvratu doći do finala doigravanja.

AZ Alkmaar ima za čim žaliti, vodio je 2:1 sve do 90. minute, a na kraju je ipak poražen.

U 90. minuti Amin Sarr poravnao je na 2:2, a u 95. minuti krasnim udarcem iskosa s nekih 12-13 metara Halilović zabija za pobjedu. Pogodak pogledajte OVDJE.

U drugom susretu Utrecht je s 3:1 svladao Vitesse.