Zekić: 'Nismo igračima prvi izbor, nemam iluziju da ću na početku priprema imati jasnu sliku'

Mihaela Bradovski • subota, 21.05.2022.

Slaven Belupo poražen je u zadnjem ovosezonskom kolu na gostovanju kod Istre 1961, a Zoran Zekić nije bio posebno neraspoložen s obzirom da je dobar dio igrača nedostajao...

Na poluvremenu u Puli na semaforu je stajalo 0:0, Zoran Zekić nije bio nezadovoljan, ali nakon toga su domaćini ušli puno bolje u drugi dio i tu napravili veliki posao u borbi za tri boda.

"Bio sam u prvom poluvremenu i zadovoljan, ali u drugo poluvrijeme smo ušli jako loše, napravili smo brzo taj penal, poslije toga smo jako brzo dobili drugi gol. Nakon toga je došlo isključenje, dali smo sve u napad i imali smo puno situacija u kojima smo mogli bolje izreagirati, ali na kraju ipak zaslužena pobjeda Istre. Zaista nas je puno nedostajalo i u kontekstu ovih osam mjeseci mislim da smo napravili dobre stvari, dobre rezultate, tri-četiri mjeseca igrali jako dobar nogomet, isprofilirali mnogo mladih igrača, napravili puno promjena već zimus. Ostalo je i puno upitnika, puno detalja o kojima treba dobro razmisliti da se krene dobro u sezonu", kaže Zekić.

U sljedećoj sezoni možemo očekivati dosta promjena u rosteru Koprivničanaca.

"Bit će dosta novih, na žalost, nismo nikome prvi izbor, svi će nešto kalkulirati. Ovi koji su pokazali određenu kvalitetu naći će si klub već prije, nemam iluzije da ću 6. doći na pripreme s nekom jasnom situacijom, ali to neće biti samo moja sudbina nego i ovih klubova koji su tu oko nas. Naravno da se nadam i da svaki trener želi od prvog dana imati jasnu sliku, ali..."