Halilhodžićev Maroko lako pao u prijateljskom susretu s Amerikancima

HINA, Matej Kačan • četvrtak, 02.06.2022.

Nogometna reprezentacija Maroka, koja će biti i suparnik Hrvatske na Svjetskom prvenstvu u Kataru, loše je prošla na gostovanju kod SAD-a u prijateljskoj utakmici u Cincinnatiju...

Nogometaši Maroka pod vodstvom Vahida Halilhodžića odigrali su u Cincinnatiju prijateljsku utakmicu protiv SAD-a. Domaćin je slavio s uvjerljivih 3:0.

Podsjetimo kako će Maroko 23. studenoga biti prvi suparnik Hrvatskoj u skupini F na Svjetskom prvenstvu krajem godine, kojem je domaćin Katar. Osim protiv Maroka, hrvatske nogometaše u skupini očekuju utakmice protiv Kanade 27. studenoga i Belgije prvog dana prosinca.

U prvom poluvremenu američki nogometaši su zabili dva pogotka protiv sastava pod Halilhodžićevim vodstvom. Strijelci su bili Branden Aaronson u 26. na asistenciju Pulisica i Timothy Weah u 32. minuti. Sve je zaključeno pogotkom Hajija Wrighta u 64. minuti iz jedanaesterca.