Liga nacija 2022., Liga C, skupina 3, 4. kolo, 13.06.2022, 18:00 h
Azerbajdžan
Azerbajdžan 2:0 Bjelorusija
Bjelorusija

Dinamov Emreli odigrao simultanku u pola sata: Golom i asistencijom srušio Bjeloruse

Matej Kačan • ponedjeljak, 13.06.2022.

Jedini susret drugog termina ponedjeljka u Ligi nacija odigran je u Bakuu gdje je domaći Azerbajdžan svladao Bjeloruse na pogon Dinamovog Mahira Emrelija...

Drugi susret Skupine 3 Lige C odigran je u Bakuu između domaćeg Azerbajdžana i Bjelorusije, a pobjedu domaćoj ekipi donio je Dinamov napadač Mahir Emreli.

Modri krilni napadač ušao je u igru u 59. minuti i donio je pobjedu svojoj zemlji dok njegovi klupski suigrači odrađuju prvi dan priprema.

Prvo je zabio u 76. minuti, a onda je u trećoj minuti nadoknade asistirao Sheydayevu za 2:0, što je Azerbajdžanu donijelo prvu pobjedu i tek četvrti bod u skupini.

Bjelorusi su s dva remija ostali na dnu skupine, Slovačka ima šest bodova, a Kazahstan deset.