Borna Ćorić uvjerljivom pobjedom preskočio prvu prepreku na turniru u Parmi

Branimir Korać • utorak, 14.06.2022.

Borna Ćorić dobro je krenuo na Challengeru u Parmi. Prvi protivnik bio je Talijan Franco Agamenone kojeg je Borna svladao u dva seta...

Pred Bornom Ćorićem je dugačak put povratka u svjetski teniski vrh, a kako mu treba mečeva, odlučio se za nastupe na Challengerima gdje ipak dolaze u ovom trenutku protivnici s kojima se može nositi.

Ovog tjedna igra na Challengeru u Parmi gdje je u prvom kolu za protivnika imao Talijana Franca Agamenonija te ga je svladao za 80 minuta igre u dva seta s po 6:3.

Ćorić je u glavni ždrijeb ušao uz pozivnicu organizatora, a 145. tenisač svijeta nije mu bio poseban problem.

Borna u cijelom meču Talijanu nije prepustio nijednu break priliku te je glatkom pobjedom izborio drugo kolo.

Protivnik u drugom kolu bit će mu bolji iz meča između Flavija Cobollija i Andreja Martina.