Lokomotiva u prvom pripremnom susretu uspješnija od Gorice

Branimir Korać • nedjelja, 19.06.2022.

Lokomotiva i Gorica u subotu su na Kajzerici otvorili seriju prijateljskih utakmica, a Lokosi su u ovom dvoboju bili uspješniji s 2:0...

Prvi kontrolni dvoboj na pripremama za novu sezonu odigrali su Lokomotiva i Gorica, a Lokosi su odnijeli pobjedu 2:0. U svakom poluvremenu po jedan pogodak, sasvim dovoljno za zadovoljstvo trenera Čabraje.

Poveli su Lokosi u 16. minuti pogotkom Matea Marića koji je dobro reagirao na dodavanje Milićevića i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U završnici susreta Lokomotiva je povećala svoje vodstvo preko Brune Zdunića koji je u 87. minuti postavio konačnih 2:0.

Lokomotiva je u susret ušla u sastavu: Santini, Milićević, Mersinaj, Salihu, Vranjković, Cokaj, Marić, Vasilj, Stojković, Aliyu, Tuci.

Goričani su pak krenuli s postavom: Debijađi, Raspopović, Steenvoorden, Korca, Zorica, Suk, Babec, Skrbin, Mitrović, Kalik, Jurić.