Slaven Belupo u Velikoj pregazio Slobodu uz dva gola Žuljevića

Branimir Korać • srijeda, 22.06.2022.

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su novu prijateljsku utakmicu, ovaj put bili su uspješniji od Slobode iz Tuzle s visokih 5:0...

Nakon pobjeda protiv Poleta i Moslavine te poraza od Osijeka, Slaven Belupo ubilježio je novu pobjedu, ovaj put u Velikoj je pregazio tuzlansku Slobodu s 5:0.

Koprivničanci su odradili dobru utakmicu i Zoran Zekić može biti zadovoljan, a posebno onim što je ponudio potencijalno novi napadač Marko Žuljević koji je na probi iz Marsonije.

U prvom poluvremenu Slaven Belupo je stigao do tri pogotka, dvostruki strijelac bio je upravo spomenuti Žuljević dok je jedan pogodak dodao Caimacov.

U drugom dijelu još dva pogotka Slavena, Liklin i Hlevnjak sredinom drugog poluvremena postavili su konačnih 5:0.

U subotu Slaven Belupo u Velikoj igra novu prijateljsku utakmicu, a protivnik je Pecs.

NK Slaven Belupo – FK Sloboda 5:0 (3:0)

SLAVEN BELUPO: Sušak – Bosec, Božić, Soldo, Falbo – Caimacov, Marina, Bašić – Kvržić, Žuljević, Crnac. Još su igrali: Marković – Hlevnjak, Tepšić, Eskinja, Martinaga – Kocijan, Behram – Fanimo, Mihalić, Liklin – Branšteter. Trener: Zoran Zekić.

SLOBODA: Bukvić, Devedžić, Mehmedović, Deilić, Beganović, Kurtalić, Alić, Maksimović, Osmić, Buturović, Kapetanović. Još su igrali: Mehić, Avdić, Bratovičić, Gazivoda, Hasanović, Saletović, Kadrić, Alves, Mahmud, Pekarić, Sattam, Omar.