[VIDEO] Dinamo i u drugom pripremnom susretu upisao uvjerljivu pobjedu

Branimir Korać • utorak, 28.06.2022.

Nogometaši Dinama odigrali su još jednu pripremnu utakmicu i upisali novu pobjedu. I ovaj put slavili su s 3:0, a protivnik je bila Nafta iz Lendave...

Dvoboj protiv Nafte naknadno je dogovoren, Ante Čačić tražio je još jednog protivnika kako priliku za nastup dobio što veći broj igrača.

Tako je i u ovom susretu dosta rotirao, dio igrača koji su igrali protiv Škendije propustili su ovaj dvoboj, a neki koji u tom susretu nisu dobili priliku, dobili su je danas.

Modri su potpuno dominirali, kao što se i očekivalo, stvorili su puno prilika, tri su realizirali, a niz nisu iskoristili uključujući i kazneni udarac.

Dinamo je do prvog pogotka stigao u 41. minuti kada je Komnen Andrić poslao loptu u mrežu nakon što se odlično snašao u kaznenom prostoru i bio je to jedini pogodak u prvom dijelu.

U drugom poluvremenu Dinamo je imao i kazneni udarac, izborio ga je Špikić, on ga je i izveo, ali slovenski vratar ga je pročitao i obranio taj udarac.

U 68. minuti Dinamo je poveo s 2:0 nakon solo prodora i pogotka Ljubičića da bi u 81. minuti Štefulj odlično asistirao za Emrelija koji postavlja konačnih 3:0.

Pripremna utakmica

Dinamo - Nafta 3:0

Dinamo: Nevistić – Moharrami, Lauritsen, Perić, Bočkaj – Gojak – Menalo, Baturina, Ivanušec, Rukavina – Andrić; drugo poluvrijeme: Zagorac – Ristovski, Dilaver, Theophile-Catherine, Štefulj – Ljubičić, Mišić – Emreli, Marin, Špikić – Jurić.