Mektić i Pavić odradili zagrijavanje i lakoćom prošli u drugo kolo

Branimir Korać • srijeda, 29.06.2022.

Nikola Mektić i Mate Pavić nisu imali problema u prvom kolu Wimbledona. Igrali su protiv Benoita Pairea i Alberta Ramosa te ih glatko svladali...

Nikola Mektić i Mate Pavić nastavili su s dobrim igrama i u Wimbledonu. Na travi ove sezone nemaju još nijedan poraz, ponovno igraju jako dobar tenis i u London su došli kao jedni od favorita za titulu.

Potvrdili su taj status i u prvom kolu gdje su lakše od očekivanja stigli do pobjede protiv Benoita Pairea i Alberta Ramosa.

Slavili su u tri seta za samo 70 minuta provedenih na terenu. Tek prvi set bio je ravnopravniji i završio je sa 6:4, no u naredna dva hrvatski par je briljirao i ispustio u svakom setu po jedan gem.

U drugom kolu igrat će protiv Brkića i Ramanathana ili Monroea i Paula koji se sastaju sutra.

Wimbledon, prvo kolo:
Nikola Mektić/Mate Pavić (Hrvatska/Hrvatska, 2) - Benoit Paire/Albert Ramos (Francuska/Španjolska) 6:4, 6:1, 6:1