Slaven Belupo u boljem drugom poluvremenu preokretom svladao Ciprane

Branimir Korać • srijeda, 06.07.2022.

Slaven Belupo upisao je pobjedu u pripremnom dvoboju u Sloveniji protiv ciparskog Arisa, na poluvremenu je gubio 0:2, ali je na kraju ipak slavio s 4:2...

Nakon prvog poluvremena Zoran Zekić nije mogao biti zadovoljan. Ciprani su vodili 2:0, Slaven Belupo nije izgledao dobro i oni koji su dobili priliku za pokušati se nametnuti, nisu u tome uspjeli.

Ponešto promjena na početku drugog dijela, a vjerojatno i koja "ugodna" rečenica Zekića, promijenili su situaciju na travnjaku i Slaven Belupo je za manje od 20 minuta napravio potpuni preokret.

U prvom dijelu Kazu i Gomis već do 20. minute odveli su Aris na 2:0.

Međutim Marko Žuljević odmah na startu drugog poluvremena smanjuje, a s dva gola Branšteter donosi preokret i vodstvo Slavenu 3:2. U samoj završnici susreta Zoran Kvržić postavio je konačnih 4:2.