Kane poništio Čolakov prvijenac za Rangerse, Perišiću pola sata

Matej Kačan • subota, 23.07.2022.

Hrvatski povremeni reprezentativac Antonio Mirko Čolak na pripremama je za novu sezonu upisao svoj prvijenac za Glasgow Rangers u susretu protiv Tottenhama...

Prijateljski susret na pripremama za novu sezonu odigrali su Rangersi i Tottenham na Ibroxu, a utakmica je donijela i pogodak za Hrvate. Antonio Mirko Čolak postigao je prvijenac.

On je Rangerse doveo u vodstvo u 24. minuti i tih 1:0 na semaforu je stajalo nakon prvo živog prvog poluvremena. No, u drugom poluvremenu na scenu stupa Harry Kane.

Zabio je pogotke u 50. i 56. minuti za preokret, a to je ostao i konačan rezultat. Ivan Perišić ušao je u posljednjih pola sata za pobjednike, dok je kod domaćina Čolak uz Bornu Barišića igrao čitav susret, a Nikola Katić ostao je na klupi.

Ovo je za Čolaka bio četvrti nastup na pripremama i čini se da ima sigurno mjesto u prvih 11. Prije ovih 90 minuta igrao je 59 protiv West Hama, 77 protiv Blackpoola i 90 protiv Sunderlanda, a ovo mu je bio i prvijenac.