Milan uvjerljivo svladao Wolfsberger, Ante Rebić upisao pogodak

Branimir Korać • srijeda, 27.07.2022.

Milan je nastavio s odigravanjem pripremnih susreta uoči nove sezone, gostovao je kod Wolfsbergera i upisao visoku pobjedu 5:0...

U Klagenfurtu je Milan odigrao dobru utakmicu, dominirao, stvarao prilike i u konačnici bio i efikasan. Slavio je protiv domaćeg Wolfsbergera s visokih 5:0.

U prvom dijelu puno toga prema naprijed napravili su Calabria, Rebić i Leao, posljednja dvojica bili su i strijelci prva dva pogotka za Milan.

U 39. minuti Leao je nakon nekoliko ranijih promašaja zabio za vodstvo, a dvije minute kasnije zabija i Rebić, Calabria je poslao prizemnu loptu s desne strane, a Rebić je pogodio na drugoj vratnici. Pogodak pogledajte OVDJE.

Rebić je igrao do 60. minute, a Milan je i u drugom poluvremenu zabijao. Strijelci su za konačnih 5:0 bili Junior Messias, Yacine Adli i Matteo Gabbia.

Kod Wolfsbergera Dario Vizinger igrao je do 72. minute.