Težak ulazak u sezonu za Kramarića i Hoffenheim, regionalni ligaš pao tek u dodatnih 30 minuta

Mihaela Bradovski • nedjelja, 31.07.2022.

Nova runda utakmica DFB Pokala donijela je nastup i Andreja Kramarića koji je krenuo od prve minute u dresu Hoffenheima, no nije bio među strijelcima...

Regionalni ligaš Rodinghausen stvorio je velike probleme Hoffenheimu na startu nove sezone DFB Pokala. Gosti su slavili tek u dodatnih 30 minuta.

Hoffenheim je krenuo s vrlo jakom postavom, s Andrejom Kramarićem od prve minute, ali domaćin se u prvom poluvremenu jako dobro držao i čak je i on pokušavao, ali promjene rezultata nije bilo.

U drugom dijelu domaćin je počeo padati i sve više se povlačiti te pokušavati sačuvati mrežu, u tom je uspio do kraja regularnog dijela, ali ipak nije izdržao u dodatnih 30 minuta.

Tek u 115. minuti Hoffenheim je došao do pogotka, Ozan Kabak pogodio je za 1:0. U završnici susreta strijelac je bio i Grischa Promel koji je povisio na 2:0.

Kramarić nije imao svoj dan i napustio je igru u 62. minuti kada ga je zamijenio Georginio Rutter.

Ostali favoriti bili su uspješni, a tek je Kaiserslautern natjerao Freiburg u produžetak.