Josip Čalušić pogotkom u sudačkoj nadoknadi zaključio dvoboj u Nišu

Branimir Korać • ponedjeljak, 01.08.2022.

Hrvatski internacionalac Josip Čalušić upisao je svoj prvi pogodak u Superligi Srbije pomogavši TSC-u na putu do pobjede u Nišu...

Jedan od rijetkih hrvatskih predstavnika u Superligi Srbije, Josip Čalušić, upisao se među strijelce u pobjedi TSC-a u gostima u Nišu kod Radničkog.

TSC je u dvoboju punom kartona koji su domaćini završili s dva igrača manje, slavio s 3:0 te tako i u četvrtom kolu ostao je neporažen.

Gosti su poveli u 47. minuti golom Juga Stanojeva da bi sredinom drugog dijela domaćin ostao s dva igrača manje što je olakšalo posao Radničkom.

Prvo je u 76. minuti Stefan Vukić povisio na 2:0, a onda je u sudačkoj nadoknadi Čalušić postavio konačnih 3:0.