Franko Škugor i Fabrice Martin imali meč loptu, ali ipak ostali bez četvrtfinala

Mihaela Bradovski • srijeda, 03.08.2022.

Franko Škugor u paru s Francuzom Fabriceom Martinom ipak je zaustavljen u osmini finala turnira u Los Cabosu iako su imali meč loptu u produženom tie-breaku...

Iako su u ovaj meč ušli kao značajni favoriti, Franko Škugor i Fabrice Martin nisu uspjeli doći do pobjede protiv Etcheverryja i Tsenga.

Škugor i Martin imali su priliku završiti meč, nisu uspjeli i nedugo nakon toga morali su priznati poraz.

Sve je krenulo po planu, dobili su prvi set sa 6:3 i odmah došli u priliku za break u drugom setu, ali Etcheverry i Tseng spašavaju dvije vezane break lopte.

Sredinom seta Škugor i Martin gube set, ne uspijevaju se vratiti i odluka pada u produženom tie-breaku.

Tu su poveli s 5:1 da bi nakon toga dopustili protivnicima seriju čak 8:1. Uspjeli su spasiti tri vezane meč lopte i povesti 10:9, ali tu su stali i upisali poraz.

ATP Los Cabos, osmina finala:
Tomas Martin Etcheverry/Chun Hsin Tseng - Fabrice Martin/Franko Škugor 3:6, 6:3, 12:10