[VIDEO] Nezaustavljiv! Marin Ljubičić ruši rekorde, Wolfsbergeru zabio čak četiri gola!

Mihaela Bradovski • subota, 06.08.2022.

Austrijsko prvenstvo nastavljeno je susretima trećeg kola, a Hajdukov napadač na posudbi u LASK-u, Marin Ljubičić, ne prestaje zabijati pogotke...

Marin Ljubičić nije mogao na bolji način startati u dresu LASK-a. U svim službenim utakmicama u kojima je nastupio, bio je među strijelcima.

Nakon što je u Kupu zabio hat-trick, u sva tri kola austrijskog prvenstva bio je među strijelcima.

LASK u trećem kolu gostuje kod Wolfsbergera i nije mogao zamisliti bolji ulazak u utakmicu. Za manje od deset minuta došao je do dva pogotka.

Već u prvoj minuti poveo je pogotkom Ljubičića kojem je to treći prvenstveni pogodak u dresu LASK-a i šesti ukupno.

Ovim golom Ljubičić je postao prvi igrač LASK-a u povijesti Bundeslige koji je zabio u svakom od prva tri kola.

Nije se zaustavio na tom jednom pogotku, u 21. minuti još jednom je svladao domaćeg vratara i odveo LASK na 3:0, a u završnici prvog dijela kompletirao je i hat-trick!

To je bilo to za prvo poluvrijeme, ali nije se zadovoljio s tri gola pa je dodao i četvrtui u 57. minuti za ogromnih 0:5 i dvije minute nakon toga uz sjajnoi obavljen posao napustio je igru.

Ljubičić je ujedno postao i jedini uz Tibora Nyilasija i Olivera Bierhoffa koji je u prva tri kola Bundeslige u povijesti zabio čak šest golova.