Marko Kolar ušao u seriju, zabio drugo kolo u nizu

Branimir Korać • ponedjeljak, 08.08.2022.

U četvrtom kolu poljskog prvenstva Wisla Plock ugostila je na svom travnjaku Legnicu i upisala je pobjedu 4:1...

Fantastičan ulazak u sezonu za Wislu Plock. U prva četiri kola upisala je sve četiri pobjede i to uz briljantnu gol razliku 14:2.

U četvrtom kolu ugostila je Legnicu koja još uvijek čeka na prvu pobjedu te ju je svladala s 4:1 slomivši otpor gostiju u sudačkoj nadoknadi utakmice.

Domaćin je poveo u 26. minuti golom Kristiana Valla, ali deset minuta kasnije Chuca poravnava. Međutim kratko je Legnica bila u egalu, u 38. minuti Davo pogađa za 2:1 na odmoru.

U drugom poluvremenu gosti su bili opasni i tražili poravnanje, ali nisu do njega došli. U konačnici je Wisla slavila puno uvjerljivije nego što je to bilo na travnjaku, u sudačkoj nadoknadi prvo je Mateusz Lewandowski zabio za 3:1 da bi u 94. minuti točku na i stavio Marko Kolar kojem je to drugi gol u zadnja dva kola.

Kolar je ušao u igru u 68. minuti umjesto Lukasza Sekulskog.