SuperSport Prva NL, 1. kolo, 14.08.2022, 16:55 h
Jarun
Jarun 1:3 Rudeš
Rudeš

Neretljak slavio protiv Leke: Rudeš krenuo u sezonu gostujućom pobjedom kod Jaruna

Branimir Korać • nedjelja, 14.08.2022.

U posljednjem susretu prvog kola Prve NL Jarun je kao domaćin u Lučkom poražen od Rudeša u zanimljivom dvoboju 3:1...

Dvoboj bivših hrvatskih reprezentativaca, a danas trenera, pripao je Mati Neretljaku. Neretljakov Rudeš slavio je u gostima kod Jaruna kojeg vodi Jerko Leko s 3:1.

U zanimljivom dvoboju gosti su bolje iskoristili svoje prilike i na kraju su odnijeli pobjedu za idealan start u sezonu.

Raspoloženi Aleksa Latković i Gabriel Popović odveli su Rudeš golovima u 26. i 34. minuti na 2:0, ali Jarun je do odmora uspio smanjiti golom Borne Bilobrka koji je pobjegao Ćosiću.

U drugom dijelu opasni Bilobrk nastavio je prijetiti, pucao je iz svih pozicija, ali Karlo Kralj nije morao ponovno po loptu u mrežu.

Zato je na drugoj strani Luka Matasović, Latković svojim drugim golom u 59. minuti odvodi Rudeš na 3:1 i donosi mu prva tri boda.