Prva NL: Remi u Sigetu, Kustošija teško stradala kod kuće protiv Dugopolja

Branimir Korać • petak, 19.08.2022.

Odigrana su prva dva susreta drugog kola Prve NL, a najzadovoljniji mogu biti nogometaši Dugopolja koji se iz Zagreba vraćaju sa sva tri boda...

Hrvatski dragovoljac i Cibalia remizirali su u Sigetu bez pogodaka u susretu u kojem su i jedni i drugi dosta toga promašili.

U konačnici vratari Marić i Kovačević mogli su biti najzadovoljniji, obojica su sačuvali mrežu čistom.

Visoku pobjedu upisalo je Dugopolje koje je u gostima s čak 4:1 svladalo Kustošiju. Loše izdanje igrača pod vodstvom Ilije Lončarevića što je Dugopolje znalo kazniti.

Gosti su na poluvremenu vodili 2:0 golovima Roka Kurtovića i Ive Čengića, a dobrih vijesti za domaćina nije bilo niti u drugom dijelu. U 58. minuti Carlos Torres, Kolumbijac koji je na posudbi iz Šibenika, podiže na 3:0 da bi domaćin uspio šest minuta kasnije golom Šaronje iz kaznenog udarca smanjio.

Nije to bio znak povratka Kustošije, Dugopolje je došlo do još jednog pogotka i to u 77. minuti preko Ante Kovačevića za konačnih 4:1.