Hrvoje Babec strijelac u pobjedi Rige kod Stipićeve Aude

Mihaela Bradovski • nedjelja, 21.08.2022.

U 25. kolu latvijskog prvenstva Auda je ugostila Rigu i upisala poraz 2:0, a goste je prema pobjedi poveo Hrvoje Babec...

Hrvati su se u 25. kolu latvijskog prvenstva našli na suprotnim stranama. Auda koju vode Tomislav Stipić i Perica Vidak, s Božom Mikulićem na travnjaku, ugostila je Rigu koju pak vodi Sandro Perković, a za nju nastupa Hrvoje Babec.

Uspješniji su bili gosti koji su odnijeli pobjedu 2:0, a strijelci su bili Babec u 61. minuti i Marcelo Torres deset minuta kasnije.

Mikulić kod domaće Aude i Babec u dresu gostujuće Rige odradili su punu minutažu.

Ovom pobjedom Riga je nastavila pobjednički niz, na drugom je mjestu i za vodećom Valmierom zaostaje četiri boda. Audi je ovo četvrta utakmica zaredom bez pobjede i trenutno je peta.