Vinkovčani nanijeli Rudešu prvi poraz, Dugopolje se izjednačilo na vrhu

Matej Kačan • subota, 27.08.2022.

Nakon četiri od šest susreta trećeg kola Prve NL nema onih s maksimalnim omjerom. Nakon dvije pobjede prvi poraz doživio je prvoplasirani Rudeš kod Cibalije...

Nogometaši Cibalije i dalje su neporaženi nakon tri kola Prve NL, a sad su upisali i prvu pobjedu. Ona je stigla protiv lidera tablice, dosad maksimalnog Rudeša.

Jedini pogodak na susretu postigao je Edis Smajić u 45. minuti susreta. Poraz Rudeša iskoristilo je Dugopolje koje se također minimalnom pobjedom izjednačilo na šest bodova.

Dugopoljci su slavili protiv Dragovooljca, jedini pogodak na susretu djelo je Ivana Žutića koji je pogodio svoju mrežu.

U slavonskom dvoboju završilo je miroljubivo, podjelom bodova između BSK-a i Vukovara. Bijelobrđani poveli su u devetoj minuti preko Domagoja Pušića, ali ostaju s igračem manje u 34. crvenim kartonom Majtanića.

Zinedin Mustedanagić bio je heroj Vukovaraca u 89. minuti kad je pogodio za rei i peti bod, dok je BSK uzeo svoj tek prvi.

Najveću pobjedu subote ostvarila je Dubrava koja je kod kuće deklasirala Solinjane, i to je u 4:1 pobjedi tri gola dala s igračem manje. Donio je Dubravi vodstvo Čoko već nakon 45 sekundi igre, a onda je početkom drugog dijela crveni dobio Tin Ljubanović.

Nakon toga domaćin je dao tri gola za prvo slavlje, zabijali su Ikenna, Ivor Ljubanović, Vajdovčić prije počasnog gola Solinjana.